O Youtube Pazarlama geldiğinde Kayıp

Welcome Youtube pazarlamaya! Bir sonraki ne yapacağını bilmek için mücadele musunuz? Ne seçenekleri sizin gibi bir pazarlamacı için kullanılabilir merak olarak? sen ilk adımlar almaya bilmek istiyor musunuz? Bu makaleyi okumak için mümkün olduğu kadar ihtiyaçlarını öğrenmek isteyen herkes.

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

Youtube reklamları kullanmayı düşünün. o hizmet ve ürünleri tanıtan geldiğinde normal gönderme ancak bu kadar ekler. Belirli kanala daha fazla ulaşmak için, Youtube bazı reklamlar almalı. Onlar çok pahalı değildir ve fark bir dünya yapabilirsiniz.

Eğlenceli ve Youtube iş sayfasındaki takipçileri almak kolay yolu bir yarışma yaratmaktır. Sadık takipçileri kendi takipçileri ile yarışma girişini paylaşmak ve hızlı bir şekilde kelime yaymak. ödül büyük bir şey olmak zorunda değildir, örnek bir ürün ya da küçük nakit ödül yaymak için yeterli olabilir.

youtube marketing

Sayfanızın bir hayalet kasaba haline izin vermez emin olun. Eğer sonrası hiçbir şey yoksa, sayfanıza gidin ve kullanıcıların yorumların gelmesini cevap. Bu insanlara aslında birey olarak o umurumda fikir verecektir ve sadakat sizin için önemlidir.

Bazen Size ait olmayan Youtube sayfalarında yayınlamanız gerekir. Bunu yaparak çok fazla ilgi kazanabilir. Ancak, ihtiyacınız dikkat tipi olması gerekiyor. Yayınladığınız takdirde, sadece değerli şeyleri yayınlamak. Spam yapmanız asla bir şeydir.

Geri Müşterilerinizi ister. Youtube genellikle karşılıklı topluluktur. Onların seni fark, sonra onlar geri senin gibi, biri gibi. Birisi size keşfetmesi için sadece bekleme. Hedef kitlenize bakın ve bunları beğenme ilk adımı atmak. Yani size ihtiyacınız giriş alırsınız.

Youtube üzerinde bir yarışma düzenleyin. Sen örneği satın aldıkları ürün veya bir ürünün bir yorum resmini paylaşmak için, onların güncellemeleri birinde etiketlemek için abonelerini teşvik etmelidir. yarışmacılar girişi oylayacak arkadaşlarına teşvik böylece en çok oyu alan girdiye ücretsiz bir ürün verin.

youtube marketing

Ana şeyi dinleme olun. Bu hayat dersi çok Youtube'daki gerçekten önemli. İnsanlar en konuşulması istemiyoruz. Onlar konuştum olmak istiyorum. Bu onları duyma ve konuşma dışına göre yanıt gelir. Eğer Youtube üzerinde burada dene daha iyi bir dinleyici, daha fanlar yapacağız söyledi.

! Sen pazarlama için Youtube kullanılacak en iyi yollarını öğrenmek gerekir ve büyük bir referans ileriye olarak bu parça hizmet etmelidir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *